4Mamas

4Mamas


Як обрати правильну стратегію для розвитку своєї дитини у стрімко змінюваному світі? У що вірити? На що спиратися? І де взяти час?

 

Ми ставимо собі ці питання щодня. Ми — це 4 успішні мами, які працюють.

Розвиваючись у своїй основній професії, ми багато вчилися. Не дивно, що коли в нас народилися діти, ми почали шукати книги, які б допомогли б нам швидко й ефективно опанувати нову для нас професію — професію батьківства.

Ми переглянули багато посібників, які вчать дітей писати-читати-рахувати, але не вчать того, як товаришувати і спілкуватися, виховувати в собі впевненість і оптимізм, ставити цілі і боротися зі страхами — всього того, без чого неможливо стати щасливою й успішною людиною.

Ми зрозуміли, що хочемо знайти для себе і дати вам — знання і практичні інструменти для виховання в дитині гармонійної особистості, готової до викликів сучасного світу.

Ми виділили основні сфери, які визначають цілісний світ людини:

  • Стосунки.
  • Розвиток.
  • Здоров’я.
  • Благоустрій.

За цими сферами ми пропонуємо батькам зошити і книги, які можна і треба одразу застосовувати на практиці. Ми турбуємося про те, щоб допомогти батькам витрачати якомога менше часу на пошук інформації і більше часу проводити з дітьми.

Наші автори — найкращі психологи-практики і педагоги, які не тільки розділяють ідеї свідомого батьківства, але й служать їм словом і ділом.

Ми віримо, що наші поради допоможуть виховати нове покоління вільних, талановитих, розумних і щасливих людей, які змінять наш світ на краще.

Чотири мами — для всіх мам, з любов’ю.
Контакты

+380 (57) 731 96 35
4mamasclub@gmail.com


Ссылки


Адрес

Харьков
ул. Плеханівська, 66

Как добраться?

ст. метро "Спортивна"