Чілдрен Кінофест 2019 представляє імідж Шостого фестивалю

Чілдрен Кінофест 2019 представляє імідж Шостого фестивалю


Чілдрен Кінофест 2019

 

VІ Чілдрен Кінофест відбудеться в Україні з 31 травня по 9 червня 2019 року. До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. В рамках Чілдрен Кінофесту вже втретє відбудеться показ фіналістів Конкурсу дитячих фільмів, а спеціальне журі вибере серед них переможців, які отримають грошові призи у розмірі від 5 000 до 20 000 грн.Повну програму фестивалю буде оголошено наприкінці квітня.

Цього року у Совеня Чарлі з’явився ще один друг – Таблеточка, супергерой благодійного фонду, який допомагає дітям з онкологічними захворюваннями в Україні. Совеня Чарлі разом з Таблеточкою закликають не лише ходити на розумне кіно, а й допомагати тим, хто потребує добра та підтримки. Допомогти дітям одужати та подарувати можливість відвідувати сотні кінопоказів, створювати власні фільми та просто насолоджуватись дитинством можна приєднавшись до кампанії. Будь-яка сума наближає дітей до одужання!

Місія фестивалю — розвивати в Україні традицію спільних сімейних походів у кіно, залучати дітей до перегляду і створення кінофільмів. Всі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошуються діти із вразливих соціальних груп: постраждалі від конфлікту на сході України, діти з особливими потребами, сироти. 
У 2018 році на покази Чілдрен Кінофесту прийшли близько 42 000 глядачів.

Всі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю.

Щороку Чілдрен Кінофест співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошуються діти із вразливих соціальних груп: постраждалі від конфлікту на сході України, діти з особливими потребами, сироти.

Медіапартнери: Теленеделя, Нова українська школа, WoMo, Освіторія Медіа, Колобок, Розвиток дитини, Діти в місті.


Когда

31 Мая - 9 Июня, Время проведения необходимо уточнить у организатора.


Возраст

4+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 44 503-78-60
+380 63 165-68-60 - координатор фестивалю


Ссылки


Адрес

Харьков