Внимание! Событие на этой странице не актуально

Тиждень без паперу

Тиждень без паперу


19-25 жовтня - ЗБИРАЄМО макулатуру — розвиваємо КУЛЬТУРУ!kharkiv_zero_waste в особі нашого волонтера @lifedetox_ua - координаторки проекту @bezbumagy в місті Харків . Але це не буде мати ніякого сенсу без вас. Цього тижня запрошуємо вас доєднатися до збору даних - а саме скільки ми з вами разом зможемо назбирати паперу і здати його на переробку! Маленький, але дуже відповідальний #екошаг для нас і наших дітей.

На цьому тижні є можливість переглянути свої полки з книгами і провести #розхламлення - зберіть книги, якими ви вже не користуєтеся і:

  1.  Привезіть до нас в екохаб (дивіться розклад).
  2.  Дитячі книги, які вам вже не актуальні віднесіть в садок / школу, в кафе, де є полиця для читання / обміну книг; в деяких дитячих гуртках таке теж є; запитайте у своїх подруг - раптом хтось дійсно мріє про ваші книги, а ви і знати не знаєте. Поділіться книгами будь-яким доступним для вас способом на цьому тижні.
  3.  У наступному пості зробимо з вами обмін книгами (для цього потрібно надіслати ваші фото книг, якими ви хочете поділитися або придбати).

Велике прохання, щоб показати наш загальний внесок на цьому тижні з даної тематики - не забувайте ділитися інформацією (можете в директ, ми можемо не вказувати саме вас, якщо вам хочеться залишатися інкогніто). Але для нас важливий загальний тижневий підсумок про всі наші спільні дії.

Також @lifedetox_ua проведе з вами пряму трансляцію для дітей - як користуватися папером з дітьми, зберігання, сортування, Лайфхак та зробить з паперу щось цікаве.
У неділю 25 жовтня в Екохабі на Малопанасівській плануємо провести перегляд мультиків на екотематику про дерева — тут провести час можуть не тільки діти, а й батьки!

Прохання рееструватися на захід, заповнивши форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9yz1UFRE0k-cY3sQe8cuPZ2JFt5Tg8ZUJ153t3sSRUOwfZQ/viewform?fbclid=IwAR1mEuRAvab4Rb_pnmxEbrO5G035qq-NJydEHRuNoJymVZFEwzjLBc2_ggg

І звичайно, в нас в екохабі на вас чекатимуть екоігри з дітьми, вкусняшки і чай.


Возраст

3+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (50) 698 6613


Ссылки


Адрес

Харьков
вул. Малопанасівська, 22/24