Внимание! Информация на этой странице не актуальная

Арттерапевтичний проєкт «Мої лялькові історії»

Арттерапевтичний проєкт «Мої лялькові історії»


Безкоштовний курс арт-терапевтичних занять «Мої лялькові історії»

Це два місяці щотижневих занять з лялькотерапії та музичної терапії для дітей від 6 до 15 років, сімʼї яких переїхали до інших міст внаслідок повномасштабної війни.

На заняттях з лялькотерапії діти створюватимуть ляльок і простір навколо, в якому оживлятимуть персонажів, відчують себе акторами, художниками та режисерами власних історій. Гра з лялькою робить безпечним простір для творчості та гри дітей, сприяє вираженню почуттів, зменшенню тривожності, підвищує впевненість у собі. Виготовлення і оживлення ляльки – захопливий процес, що розвиває дрібну моторику, уяву, фантазію, концентрацію уваги і емоційний інтелект.

Гра допомагає дистанціюватися від травматичного досвіду і перенести його у метафоричну театральну площину, вийти зі стану заціпеніння і повертає відчуття контролю «тут і зараз».

На групових заняттях діти і підлітки познайомляться з однолітками, зможуть проявити себе як індивідуально, так і в командній грі. Кожне заняття буде унікальним та матиме свою тему. Учасники познайомляться з різними системами ляльок та матеріалами а також отримають інструменти для творчого вираження себе та своїх емоцій, спробують себе в ролі акторів, художників і режисерів та цікаво проведуть час з однолітками. Курс розроблений професійними лялькарями у співпраці з німецькою лялькотерапевткою та психологом.

Заняття відбуватимуться в Україні — у Києві та Харкові, та в Ірландії — у Бреї.

Ми відкриваємо реєстрацію на курс у Харкові!

Курс триватиме два місяці. Щотижня ви зможете відвідати одне заняття з терапевтичного театру ляльок і одне музичне терапевтичне заняття.

Всі заходи в рамках курсу є безкоштовними за умов попередньої реєстрації за посиланням нижче.

  • Заняття для учасників 6 - 9 років проходитимуть щосуботи з 03.02 по 23.03 та триватимуть з 15:00 по 18:30

Регистрация закрыта.

  • Заняття для учасників 10 -15 років проходитимуть щонеділі з 04.02 по 24.03 та триватимуть з 15:00 по 18:30

Реєстрація: https://forms.gle/Hfs2PH8An71Vr7sn9

Наші партнери:

  • Bray Area Partnership
  • Generation U - покоління вільних та креативних
  • Торба ляльок
  • Проєкт реалізовується за фінансової підтримки програмою «Culture Helps», яка імплементується Інша Освіта / Insha Osvita спільно з zusa за підтримки ЄС.

Возраст

6–15


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (57) 731 12 24


Ссылки


Адрес

Харьков
пл. Конституции, 24

Как добраться?

ст.м. Исторический музей