Внимание! Событие на этой странице не актуально

«Браслет дружби»: майстер-клас з плетіння фенічок. Дитяча субота

«Браслет дружби»: майстер-клас з плетіння фенічок. Дитяча субота


Книгарня "Є" запрошує дітей віком від 6 років на Дитячу суботу. «Браслет дружби»: майстер-клас з плетіння фенічок. 

 

Історія цих стрічок бере початок із традицій індіанців Центральної Америки. Згідно з ними, одержувач браслета повинен був носити його, поки шнурки не зношувалися і браслет не спадав із руки природно. Ідея полягала в тому, що друг вкладає працю в те, аби виготовити браслет, а одержувач відплачує тим, що вшановує його роботу. Зняття браслета до його природного зношування означало, що дружба пішла на спад. За іншим варіантом традиції, одержувач має право на одне бажання. Після того, як браслет природно зношується, бажання здійснюється.

В новітній час популярність цих браслетів поширилася завдяки хіпі, серед яких фенічки циркулювали дуже широко, фактично практика обміну давала «юридичні» підстави для загального братерства хіпі. Їх також використовували замість каблучок: тоді браслети плели однаковими і дарували одне одному.

Сьогодні дарування браслета дружби має велике сентиментальне значення, оскільки показує другові, що він чи вона є особливим для того, хто дарує браслет. Існує багато різних варіантів виконання цих браслетів, що залежить від особистих смаків. Вони є популярними серед людей різної статі та віку.

Матеріалами забезпечимо. Якщо маєте нитки муліне та канцелярський зажим, то можете брати з собою.


Возраст

6+


Телефон

+380 (57) 731 59 49


Ссылки


Адрес

Харьков
вул. Сумська, 3