Внимание! Событие на этой странице не актуально

Майстер-клас з вишивки хрестиком. Дитяча субота

Майстер-клас з вишивки хрестиком. Дитяча субота


Книгарня «Є» запрошує на Дитячу суботу для дітей від 6 років, майстер-клас з вишивки хрестиком. Захід відбудеться 3 червня, початок об 11.00. Вхід вільний, матеріали надають організатори. 

Вишивка хрестиком – найдавніший вид вишивки, популярний у всьому світі. Вишивка в Україні – один з найбільш улюблених і поширених різновидів народної творчості. В Україні вишивати вміли у всіх регіонах. Кожна область, інколи навіть село володіли своїми унікальними техніками вишивання. Дівчаток із наймолодшого віку привчали до вишивання. У деяких областях це ремесло любили навіть чоловіки.

Діти зможуть дізнатись про вишивку в Україні, її історію, значення орнаментів залежно від регіону. Спробують власноруч свої перші хрестики, а може навпаки вдосконалять свої вміння. З собою брати натхнення на плідну працю і хороший настрій.

Дитяча субота – постійна рубрика в Книгарні «Є», де діти можуть весело та з користю провести свій вихідний. Тут ми вчимось різноманітному й творчому, разом читаємо книжки, разом займаємось рукоділлям, виготовленням подарунків, дізнаємось багато нового.


Возраст

6+


Стоимость

Бесплатно


Телефон

(057) 717-03-99


Ссылки


Адрес

Харьков
вул. Пушкінська, 50/52

Как добраться?

ст. метро "Архітектора Бекетова"