Внимание! Событие на этой странице не актуально

Презентація книжки Ірини Лазуткіної "Єнотик Бо і повітряна куля"

Презентація книжки Ірини Лазуткіної "Єнотик Бо і повітряна куля"


Запрошуємо всіх шанувальників пригод та єнотиків на презентацію книжки «Єнотик Бо та повітряна куля» від письменниці Ірини Лазуткіної.6 квітня, у суботу, в харківській «Книгарні Є» (вул. Сумська, 3) авторка розповість про те, як її захоплення польотами на повітряних кулях переросло у натхненну історію для дітей, а також проведе вікторину з повітроплавання!

Модеруватиме зустріч поетка Олена Рибка.

Початок об 11:00.

«Навчання у школі пілотів – це шалений драйв, щоразу неповторні враження та пригоди, якими хочеться поділитися. Саме там, серед безлічі повітряних куль, що збираються в небо, починалася історія про єнотика Бо. А зараз маленький повітроплавець із великою мрією вже готовий розповісти найцікавіше про дружбу на землі та під хмарами. Приходьте слухати!», – розповідає авторка.

«Єнотик Бо та повітряна куля» – це історія для дітей молодшого і середнього шкільного віку про те, що дуже важливо мати свою мрію та йти до її реалізації.

Ірина Лазуткіна – журналістка, дитяча письменниця. Закінчила Київський національний університет ім. Грінченка. Навчалася у школі пілотів Київського повітроплавного товариства та була членкинею льотного екіпажу на Чемпіонаті України з повітроплавання. Працювала кореспонденткою на телебаченні і головною редакторкою часопису «Я - повітроплавець». Учасниця поетичних фестивалів «Трипільське коло», «Йогансен fest», «Terra poeticа», «Київські лаври». Фіналістка літературного конкурсу «Dictum». Лауреатка гран-прі фестивалю буктрейлерів «Book fashion» за найкращий сценарій.


Возраст

3–6


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (57) 731 59 49


Ссылки


Адрес

Харьков
вул. Сумська, 3