Внимание! Событие на этой странице не актуально

Презентація книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато»

Презентація книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато»


«Книгарня Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато»

 

«Книгарня Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію мотиваційної книжки Володимира Багненка «Неідеальний тато», що відбудеться у форматі дискусії для на тему «Як зберегти і зміцнити стосунки в сім’ї» 24 червня о 18:00.

Зустріч модерує Ірина Сергєєва, PhD, тренер з батьківсько-дитячих стосунків

Ця книжка – результат авторських пошуків відповіді на запитання, чи існує ідеальний тато і яким він мав би бути. Автобіографічні нотатки про перший рік життя у ролі тата переплітаються з принципами, які допомогли молодому батькові, з екскурсами в минуле.

«Моє найбільше бажання, щоб кожна дитина зростала у великій і щасливій сім'ї. Моя радість – бачити люблячі сім'ї. Чесно кажучи, це головна причина, задля чого я і написав цю книжку. І якщо хоча б одній людині вона допоможе поліпшити взаємини в сім'ї або стати кращим батьком – це буде для мене найбільшою радістю.
Для дружини найскладнішим є перший рік материнства. Їй страшно. Їй важко. У неї повністю змінюється гормональний фон. І саме в цей момент хлопчик усередині молодого тата повинен остаточно стати чоловіком» (В. Багненко).

Для тих, хто планує стати батьком і утвердитися в цій ролі, а також тих, хто підтримує молодих татів у цьому їхньому прагненні.

Автор:
Володимир Багненко. Маркетолог, підприємець, блогер, письменник. Народився і виріс у Херсоні. Закінчив Херсонський національний технічний університет (зовнішньоекономічна діяльність) і Львівський національний університет (журналістика). Зараз мешкає з сім’єю у Києві.


Вхід вільний


Возраст

Родителям


Стоимость

Бесплатно


Ссылки


Адрес

Харьков
вул. Сумська, 3