Внимание! Событие на этой странице не актуально

Тарас Шевченко: командна гра

Тарас Шевченко: командна гра


Книгарня «Є» запрошує провести шевченківські дні цікаво та в хорошій компанії, зокрема зіграти в настільну гру про життя та творчість Тараса ШевченкаРеєстрація: http://bit.ly/32ndvzz або за тел. +380 (98) 615 26 23 - Олена.

Чи потрібно, щоб взяти участь, знати вірші й біографію Шевченка напам’ять? Ні, не треба.

Ми розділимося на команди, кожен учасник отримає два аркуші: на одному буде якийсь факт біографії Шевченка, на другому – вірш. У такий спосіб кожен учасник матиме згодом «своє» запитання.

Ігрове поле буде розділене за кольорами: фіолетові кульки – знання фактів, блакитні – розуміння, зелені – практичне застосування, жовті – невеличкі дослідження, помаранчеві – власна оцінка фактів, червоні – створення нових ідей.

На практиці це означатиме, що тому, хто потрапить на фіолетовий, може випасти запитання на кшталт «Як називається вірш, у якому Шевченко пише, де його поховати», тому, хто на блакитний, – «Покажіть за допомогою міміки та жестів, як “реве та стогне Дніпр широкий”, щоб решта учнів розгадала, який вірш мається на увазі», жовтий – утворити рими до деяких рядків з віршів Шевченка тощо.
 


Возраст

10–15


Стоимость

Бесплатно


Телефон

+380 (98) 615 26 23 - Олена.


Ссылки


Адрес

Харьков
вул. Сумська, 3