Образовательный happy-центр Я І МОЯ ШКОЛА

Образовательный happy-центр Я І МОЯ ШКОЛА


"Я I МОЯ ШКОЛА" освітній центр для педагогів, батьків і дітей

 

Навчай i навчайся пристрасно!

Що ми робимо?

Забезпечуємо комплексний індивідуалізований професійний розвиток педагогів. Оснащуємо батьків і дітей навичками 21 століття. Робимо гостей більш щасливими, успішними у власній справі, здоровішими фізично та психологічно.

Наші програми повністю відповідають державним вимогам, сертифікати зараховуються в офіційний обсяг підвищення кваліфікації, але при цьому ми не обмежені бюрократичними і застарілими стандартами, пропагуємо індивідуальний підхід, справді корисні знання і навички, гнучкий графік і систему лояльності.

Для кого? 

Ми запрошуємо до Центру шкільних вчителів, директорів, батьківство, дітей 4-6 років Харкова і Харківської області, а також викладачів і студентство вишів, педагогів дошкільних навчальних закладів, учнів старших класів, освітян і батьків з усієї країни.

Курс української мови є відкритим для всіх охочих – незалежно від роду діяльності і професії.

Як?

Ми пропонуємо 20 опцій якісного розвитку педагогів, батьків і дітей. Їх поділено на 4 основні напрямки: м’які навички, IT грамотність, підприємництво і мови. Широкий вибір програм і індивідуальний підхід допомагають не тільки розвиватися професійно і просувати свою кар’єру, але й гармонізувати власне життя і покращити фізичне здоров’я.

Усі курси, лекції, майстер-класи є актуальними, можливими до застосування «просто завтра» і мотивуючими до наступних яскравих досвідів. Центр співпрацює з викладацькою спільнотою і широким колом партнерських й експертних організацій з усієї країни.

Форма не менш важлива за зміст – тому у нас тепло, затишно, завжди є смачні кава, чай і корисні перекуси.

Куди ми прямуємо?

Через покращення викладання, розвиток підприємництва серед вчительства і батьківства, реалізацію кар’єрних і особистісних цілей сучасних дітей, їх становлення як повноцінних учасників ринку праці і суспільства – хочемо зробити свій внесок у економічний і культурний розвиток міста, регіону та країни в цілому.

 


Контакты

050 270 50 72,
097 270 50 72
meandmyschoolcenter@gmail.com


Ссылки


Адрес

Харьков
ул. Костомаровская, 2