Внимание! Событие на этой странице не актуально

Всеукраїнський конкурс “Я - маленький письменник”

Напишіть унікальну казку - отримайте шанс виграти гаджет!

З нагоди дня Письменника, що святкують 3 березня, мережа парків святкування днів народження “Дитяча Планета” оголошує всеукраїнський конкурс казок серед дітей “Я - маленький письменник”.

Переможці конкурсу можуть отримати одну з трьох сучасних електронних книжок Рocketbook Basic 2 від компанії PocketBook – світового виробника преміальних електронних рідерів та планшетів або планшет від національної мережі супермаркетів електроніки «Фокстрот».

Аби стати учасником конкурсу, потрібно написати казку про “Дитячу Планету” та принести на рецепцію парку у своєму місті. Політ фантазії - необмежений. Рекомендований обсяг - 2 сторінки.

  • Останній термін прийому творів: 1.03.2017.

Обов’язково потрібно підписати свою казку, вказавши прізвище та ім’я, а також контактний номер телефону та e-mail (власний або батьків).

Автор найкращої казки отримає подарунок від партнера, а твір буде опублікований на сайті та в соціальних мережах “Дитячої Планети”, а також - на сетах-розмальовках у ресторані парку.


Возраст

5–14


Стоимость

Дитячий квиток (будні дні): 100 грн (Дорослі та діти до півтора року(за наявності свідотства про народження) проходять безкоштовно!)
Дитячий квиток (вихідні дні): 150 грн (Дорослі та діти до півтора року(за наявності свідотства про народження) проходять безкоштовно!)


Телефон

0800 203 330 - (усі дзвінки безкоштовні)


Ссылки


Адрес

Харьков
площадь Защитников Украины, 7/8

Как добраться?

ст. метро "Захисників України"